Twój Komfort, Nasz Priorytet – Konsultacje Fizjoterapeutyczne dla Kobiet!

Drogie Panie,

Czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek zastanowić, jak ważne jest zadbanie o swoje zdrowie intymne? Jeśli tak, to mamy dla Was wyjątkową okazję, która może odmienić Wasze życie! Przedstawiamy Wam Mgr Dorotę Kaźmierczak – niezastąpioną fizjoterapeutkę uroginekologiczną, gotową pomóc Wam w odkrywaniu siły Waszego ciała!

Dorota Kaźmierczak

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji u mgr Doroty Kaźmierczak?

  1. Doświadczenie i Profesjonalizm: Dorota to ekspertka w dziedzinie fizjoterapii uroginekologicznej z wieloletnim doświadczeniem. Jej wiedza i umiejętności są nieocenione, co sprawia, że możecie być pewne, że jesteście w najlepszych rękach.
  2. Dostosowane podejście: Każda kobieta jest inna, dlatego Dorota stawia na indywidualne podejście do każdej pacjentki. Dzięki temu każda z Was otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje.
  3. Wsparcie dla kobiet w różnych etapach życia: Bez względu na to, czy jesteś w wieku 18 czy 60 lat, czy planujesz ciąże, jesteś w trakcie, czy już cieszysz się ukochanym dzieckiem – mgr Dorota Kaźmierczak oferuje wsparcie dla kobiet we wszystkich fazach ich życia.

Twój Komfort, Nasza Priorytet!

Mamy dla Was wyjątkową okazję! 16 grudnia, w godzinach 10-13 Mgr Dorota Kaźmierczak będzie dostępna na bezpłatne konsultacje w gabinecie Fizjoterapia i Trening ul. Katowicka 11/u26-27. To doskonała okazja, aby zadać pytania, uzyskać porady i zacząć drogę do lepszego zdrowia intymnego.

Czas trwania konsultacji – 20min
Cena – bezpłatnie

Aby się zapisać, wystarczy wypełnić krótki formularz na dole strony.

Nie czekaj! Dbaj o swoje zdrowie intymne już dziś, pod okiem prawdziwej specjalistki.

Do zobaczenia na konsultacji!

ZAPISY TRWAJĄ DO 13.12.2023, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA NA KONSULTACJE!
Lista została zamknięta.

O kolejnej akcji bezpłatnych konsultacji będziemy informować poprzez naszą stronę oraz social media.

Zachęcamy do zapisania się do naszego NEWSLETTER’a wtedy nie ominie Cię żadna ważna informacja związana z Twoim zdrowiem i FiT’em 🙂