Opinie

Na wizytę do Pana Michała zapisał mnie mąż nie mogąc patrzeć na moje cierpienie. Borykałam się z bólem kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Na spotkanie poszłam sceptycznie nastawiona, ale szybko mnie do siebie przekonał, tzn. jego 100 % profesjonalizm . Na przestrzeni 4 lat pomógł mi wielokrotnie.

Gorąco polecam Pana Michała to bardzo dobry specjalista oraz ciepły i życzliwy człowiek.

Beata

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta jakie reprezentuje p. Dorota, dzięki któremu każda wizyta, którą odbyłam kończyła się nie tylko nadzieją na pozbycie się bólu, ale i przekazaniem ogromu wiedzy co do stylu życia oraz ćwiczeń, które można wykonywać nawet podczas obowiązków domowych. Pani Dorota jest niezwykle wrażliwa na problem, który się jej przedstawia, dogłębnie go analizuje i szuka przyczyn bólu. Podczas każdej wizyty czuję się naprawdę zaopiekowania i ważna. Na pewno spotkamy się z Panią Dorotą jeszcze na kilku wizytach, bo są one bardzo miłym i pomocnym doświadczeniem.

Natalia

Świetny specjalista! Bardzo szybko postawił mnie na nogi po artroskopii barku. Dzięki skutecznej rehabilitacji, bark, który miałem ćwiczony po zabiegu jest sprawniejszy od drugiego, teoretycznie prawidłowego. Właściwa rehabilitacja pozwoliła mi wyjątkowo szybko wrócić do pracy i normalnego życia. Polecam!

Krzysztof

Do Artura trafiłem z polecenia. Chciałem zacząć biegać i potrzebowałem porady. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że ten człowiek mi pomoże. Zaczęliśmy od rozmowy i sprawdzenia mojej sprawności. Okazało się, że jest kilka aspektów motorycznych, które wymagają poprawy. Od tej pory trenuje regularnie z panem Arturem, zgubiłem blisko 10 kg i biegam w półmaratonach. Może pokuszę się niedługo o triatlon…

Marek

Twoja opinia jest dla nas ważna. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszych specjalistów, jak również do podzielenia się własną.

Znany lekarz:
Michał, Dorota, Jakub

Google:
Fizjoterapia i Trening

Facebook:
Fizjoterapia i Trening