Magdalena Cena

Cześć! Jestem Magda, a moją pasją i specjalnością jest fizjoterapia pediatryczna. Przez całe moje życie zawodowe poświęcam się najmłodszym pacjentom, co dla mnie stanowi nie tylko pracę, ale również źródło ogromnej satysfakcji.

Ukończyłam dwustopniowe studia fizjoterapii na Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy oraz Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Mój zawodowy szlak związany jest głównie z neurologią dziecięcą. Pierwsze kroki stawiałam w Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi w Poznaniu, gdzie pracowałam prowadząć terapię młodych pacjentów cierpiących z powodu mózgowego porażenia dziecięcego. To miejsce stało się dla mnie drugim domem, a praca z tym rodzajem pacjentów to moja pasja.

Moja kariera rozwija się także w Ośrodku Wczesnej Interwencji PSONI w Poznaniu, gdzie zajmuję się pacjentami z wadami postawy oraz niemowlętami. Doświadczenie zdobyte w pracy z najmłodszymi pozwoliło mi uczestniczyć w dwóch projektach naukowych i prowadzić szkolenia dla innych fizjoterapeutów.

Wciąż rozwijam się, uczestnicząc w specjalistycznych kursach, takich jak NDT Bobath, PNF oraz Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz FITS. Dążę do doskonałości w swojej dziedzinie, by zapewnić moim pacjentom najlepszą opiekę.

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, szczególnie kiedy widzę pozytywne zmiany w ich postawie lub poprawę codziennego funkcjonowania.

Jeśli poszukujesz doświadczonego fizjoterapeuty dziecięcego w Poznaniu, zachęcam do skorzystania z moich usług. Zapisz się już dziś, a razem zadbamy o zdrowie i rozwój Twojego dziecka.

Ponadto, poza pracą zawodową, pasjonuję się literaturą klasyczną, jazdą na rolkach oraz fizjoterapią estetyczną. Poznaj mnie bliżej i przekonaj się, jak mogę wesprzeć Twoje dziecko na drodze do zdrowia i pełni życia.

Oferuje również zabiegi kierowane do kobiet. Moją specjalnością w tym zakresie jest masaż Kobido. Jeżeli szukasz fachowej opieki za zakresu fizjoterapii estetycznej zapraszam do kontaku.

Do zobaczenia w gabinecie 🙂