Gabinet

Zapraszamy do magicznego miejsca na ulicy Katowickiej 11 w Poznaniu, zaledwie krok od Galerii Malta oraz posterunku Policji. W przestronnym lokalu o powierzchni 37m2, nasza profesjonalna fizjoterapia przywraca ludziom zdrowie w wyjątkowy sposób. Jeśli szukasz rozwiązania dla swoich dolegliwości zdrowotnych, to właśnie tutaj znajdziesz odpowiedź, której szukałeś.

Nasz klimatyzowany gabinet to miejsce, w którym odbywa się prawdziwa magia regeneracji ciała. Wyjątkowy klimat oraz troskliwa opieka naszych doświadczonych fizjoterapeutów stworzą dla Ciebie idealne warunki do powrotu do pełni zdrowia.

A to nie koniec niespodzianek! Z radością informujemy, że aktualnie pracujemy nad otwarciem kolejnego gabinetu, aby jeszcze lepiej móc sprostać Twoim potrzebom. Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się rozwijać naszą ofertę, byście zawsze mogli liczyć na najlepszą opiekę.

Dla wygody naszych pacjentów, udostępniliśmy link do lokalizacji gabinetu na Google Maps, który pozwoli Ci łatwo trafić pod nasz adres. Oferujemy także możliwość parkowania w okolicy, choć możliwe są niewielkie utrudnienia związane z dostępnymi miejscami parkingowymi.

—> KLIKNIJ TU <—

Z lotu ptaka 🙂

Zachęcamy do punktualności, aby uniknąć stresu związanego z opóźnieniami. Nasza troskliwa ekipa jest gotowa przyjąć Cię z uśmiechem, dlatego warto pojawić się nieco wcześniej i cieszyć się spokojem przed wizytą.

Umów się na wizytę już dziś, korzystając z wygodnej rezerwacji online. wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie. Pragniemy, aby cały proces wizyty przebiegał dla Ciebie bezproblemowo, dlatego oferujemy płatności kartą, abyś mógł skupić się tylko na swoim zdrowiu.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów, którzy już odkryli tajemnicę naszego gabinetu fizjoterapeutycznego w Poznaniu. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami, gotowi do wspólnego działania na rzecz Twojego zdrowia i dobrej kondycji.