Dorota Kaźmierczak

Mam na imię Dorota i jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną.  

Ukończyłam fizjoterapię na  Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Początkowo moje zainteresowania były silnie ukierunkowane na fizjoterapię ortopedyczną i urazową, jednak szybko odkryłam, że to fizjoterapia uroginekologiczna jest tą, którą  najbardziej się pasjonuję.  Wierzę, że połączenie obu dziedzin daje gwarant skutecznej terapii. Holistyczne (całościowe) odniesienie do pacjenta sprawia, że podczas wizyty często pracuję z innymi segmentami ciała, które mają wpływ na schorzenia wewnątrz miednicy. Przykładam dużą wagę do poszerzania swojej wiedzy, dlatego cały czas podnoszę swoje kompetencje aby móc jak najbardziej skutecznie pomóc moim pacjentom.

Lubię aktywnie spędzać czas wolny, szczególnie wiosną. To moja ulubiona pora roku! Idealny wypoczynek dla mnie to piesze wycieczki po górach, więc często kiedy mam dłuższe wolne można założyć, że wchodzę na jakiś szczyt.

Kiedyś czynnie trenowałam jeździectwo, brałam udział nawet w kilku zawodach, mam ogromną nadzieję  wrócić do tego sportu, który dawał mi wiele satysfakcji.

Dbam o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne jak najlepiej potrafię, dlatego od ok. 14 lat jestem wegetarianką, co daję mi ogromną siłę do działania w innych sferach życia.