Artur Ułański

Artur pochodzi z Poznania. Jego życiową pasją jest doskonalenie stylu życia i potencjału ciała. Uważa, że ​​ludzkie ciało jest ma większy potencjał, niż możesz sobie to wyobrazić. Sztuka polega na zamianie słów w czyny i wykorzystaniu całej dostępnej wiedzy. Dlatego ciągle podnosi swoje umiejętności.

Artur pracuje w branży fitness od 8 lat. Pracował między innymi jako nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki, a jednocześnie był trenerem Performance Sport w słynnej Polskiej Akademii Piłkarskiej Piotra Reissa. Jednocześnie był trenerem personalnym. Osiągnął ze swoimi zawodnikami: regionalne mistrzostwa piłkarskie i pomógł wielu klientom w różnym wieku dojść do siebie po poważnych kontuzjach i osiągnąć cele fitness. Teraz mogą cieszyć się zdrowym i aktywnym życiem.

W tym samym czasie Artur był graczem footballu amerykańskiego, grał jako Slot Reciver i Running Back. W 2012 roku razem z drużyną zajęli 4 miejsce w krajowych mistrzostwach futbolu amerykańskiego. Nie poprzestał tylko na futbolu amerykańskim. Jego miłością jest trening i bieganie. Brał udział w wielu maratonach, biegach na długich i średnich dystansach oraz biegach z przeszkodami. W tym samym czasie ukończył szkolenie wojskowe, ale zamiłowanie do sprawności uniemożliwiło mu pozostanie w polskiej armii.

Artur posiada tytuł magistra w zakresie wychowania fizycznego, informatyki i pedagogiki. Jego szkołą fitness była znana AWF w Poznaniu, nazwana imieniem polskiego lekarza, propagatora sportu i higieny oraz działacza harcerskiego Eugeniusza Piaseckiego. Studiował anatomię i fizjologię. Obejmuje to: przepisy na ćwiczenia, adaptację do treningu i podstawy systemów energetycznych.

Posiada certyfikat Fitness Specialist znanej międzynarodowej szkoły trenerów EXOS.
Pasje życiowe Artura to praca i dążenie do osiągania doskonałych rezultatów we wszystkim, co robi. Uważa, że ​​jeden uśmiech jest wart więcej niż tysiące słów, dlatego chętnie pomaga każdemu osiągnąć krótko i długoterminowe cele zdrowotne i sprawnościowe.