Michał Sokołowski

Nazywam się Michał Sokołowski i jako fizjoterapeuta od 2004 roku pomagam ludziom powrócić do sprawności.
Od 2012 roku prowadzę spersonalizowane treningi dla każdego, niezależnie od stanu wytrenowania.
Jestem założycielem Stowarzyszenia Mud Goats zrzeszającego miłośników wyzwań i mocnych wrażeń.
Współtworzyłem projekt Doctor Kinetic.
Obecnie jestem właścicielem FiT – Fizjoterapia i Trening

Absolwent poznańskiego AWF. Bezpośrednio po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę w zawodzie. Od tego czasu nieustannie rozszerzam swój warsztat by jak najlepiej pomagać moim pacjentom.

W trakcie swojej zawodowej kariery byłem trenerem odnowy oraz przygotowania motorycznego koszykarskiej kadry dziewcząt U20.

Doskonale znam problemy osób z nadwagą, gdyż sam byłem kiedyś po “ciemnej stronie mocy”. Dzięki determinacji i systematycznej pracy udało mi się wyrwać ze szponów otyłości i całkowicie odmienić swoje życie. W tym czasie zacząłem zgłębiać tajniki treningu, by ostatecznie zdobyć uprawnienia trenera personalnego. Od tego czasu rozwijam się w tym temacie. Moi klienci twierdzą, że potrafię motywować jak mało kto, a proponowane przeze mnie formy treningu są dopasowane idealnie do ich potrzeb.

Jeśli ktoś wątpi w to, że jak się chce to można, pokazuję mu efekt mojej metamorfozy 🙂

metamorfoza

Jestem pasjonatem biegów OCR (biegi przeszkodowe). Uwielbiam pokonywać własne ograniczenia i sprawdzać się w trudnych warunkach. Można mnie spotkać na wielu imprezach tego typu w kraju i za granicą. Jeśli chcesz pomogę Ci przygotować się do udziału w takiej imprezie. Tylko uprzedzam – uzależnia.

Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej na mój temat nie ma sprawy – zapraszam do kontaktu 🙂